ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
VU-collega over Nobel-winnaar: ‘Geniaal en aardig’
Nieuws | de redactie
27 januari 2006 | VU-onderzoeker Kjeld Eikema heeft tot 2000 samengewerkt met de kersverse Nobelprijswinnaar Theodor Hänsch, de directeur van het Max- Planck-Institut für Quantenoptik in München. Eikema werkt op dit moment aan de verdere ontwikkeling en toepassing van de bekroonde frequentiekamtechniek die werd ontwikkeld in de periode dat hij post-doc was in de groep van Hänsch.
Daarbij gaat het om zeer nauwkeurige spectroscopie aan atomen en moleculen om fundamentele theorieë
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.