Russische politici fêteren Belarus
Nieuws | de redactie
11 mei 2006 | Democratisering en respect voor mensenrechten in Belarus zullen pas lukken als buurland Rusland met kracht daarvoor onder druk gezet wordt. Die conclusie trekt EP- delegatieleider Camiel Eurlings (CDA) uit zijn bezoek aan Sint Petersburg als officieel vertegenwoordiger van de EU bij het 100-jarig jubileum van de Doema. “Natuurlijk spraken daar alle Russische politici van naam, en president Poetin tot slot. Maar het meest saillant vond ik toch de ontvangst die de gastsprekers uit de buurlanden kregen. De vice- voorzitter van het Georgische parlement werd met hoongelach en geroffel beloond voor haar toespraak. Toen daarna de vice-president van de Doema van Wit-Rusland aangekondigd werd, barstte een staande ovatie los.
Zijn speech vol grote woorden over de waarde van democratie en parlementaire rechten werd voortduren
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Zelfregie is noodzaak, anders vullen politici en de Onderwijsinspectie dat gat’
Linkse coalitie komt met plan om 1,6 miljard aan onderwijsbezuinigingen terug te draaien
‘Het zelfregie-bod is gebaseerd op politieke druk, niet op visie’
Aanleren verpleegkundige vaardigheden gebaat bij complexere oefenomgeving
Lectoraten moeten steeds vaker achter het geld aanlopen, waarschuwen lectoren
