Stil zitten op kennis werkt niet

Nieuws | de redactie
30 juni 2006 | Wat kunnen we in Nederland doen om de kenniseconomie te bevorderen? 28 juni kruisten 4 toppers uit bedrijfsleven en universiteiten daarover in Delft de degens op een discussiemiddag georganiseerd door het VU-podium.

President-directeur Rein Willems van Shell Nederland vertelde dat Shell de laatste jaren heeft geleerd kennis te delen. “Je kunt wel proberen kennis exclusief te houden, maar in deze tijd van Internet is dat heel moeilijk. Je kunt je hiertegen wel proberen te dekken door je in te graven in een mijnenveld van patenten, maar in de praktijk blijkt dat andere bedrijven heel creatief zijn om om die mijnen heen te gaan”.
Shell heeft er daarom voor gekozen om kennis te delen met bedrijven die niet direct zijn concurrenti
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.

Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.

«
ScienceGuide is bij wet verplicht je toestemming te vragen voor het gebruik van cookies.
Lees hier over ons cookiebeleid en klik op OK om akkoord te gaan
OK