ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Techneuten kunnen cadeaubon winnen
Nieuws | de redactie
1 juni 2006 | De faculteit Techniek van de hogeschool Zuyd beloont zijn studenten met een cadeaubon van 200 euro wanneer ze een nieuwe student werven. Deze faculteit trekt naar schatting jaarlijks rond de 300 studenten. Wanneer er per student één cadeaubon zou worden uitgekeerd zou dit jaarlijks een kostenpost van 60.000 Euro betekenen.
Dat zou ten koste gaan van het geld dat is te besteden aan onderwijs, vindt studentenbond eLSU. Voor
Alleen de koppen lezen, maar de informatie missen? Voor € 450, - per jaar krijgt u onbeperkt toegang tot het platform en ontvangt u iedere week een nieuwsbrief!
Het is mogelijk dat de organisatie waaraan u bent verbonden, een collectief abonnement heeft.
Hier kunt u zien of uw werkgever al een collectief abonnement heeft. In dat geval kunt u zich kosteloos registeren.