ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Studievertraging leidt tot sneeuwbaleffect
Nieuws | de redactie
3 juli 2006 | Als een student een vak niet haalt en deze in een later stadium probeert in te halen, leidt dat vaak tot extra vertraging, zo blijkt uit onderzoek van het Onderwijs Evaluatie Rapport (OER) onder studenten van de Universiteit Utrecht. Dit speelt vooral een rol bij beruchte struikelvakken als Statistiek bij Sociale Wetenschappen.
De meeste studenten met studievertraging gaan niet harder studeren: meer dan de helft van de student
Alleen de koppen lezen, maar de informatie missen? Voor € 450, - per jaar krijgt u onbeperkt toegang tot het platform en ontvangt u iedere week een nieuwsbrief!
Het is mogelijk dat de organisatie waaraan u bent verbonden, een collectief abonnement heeft.
Hier kunt u zien of uw werkgever al een collectief abonnement heeft. In dat geval kunt u zich kosteloos registeren.