ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Nederland middenmoter die ingehaald wordt
Nieuws | de redactie
14 september 2006 | De vandaag verschenen Kenniseconomiemonitor geeft bepaald geen rooskleurig beeld van de Nederlandse kenniseconomie, zo merkte SER- voorzitter Alexander Rinnooy Kan gisteren al op: “Met de Kenniseconomiemonitor is het een beetje zoals een dokter die tegen een patiënt zegt: ik heb goed nieuws en slecht nieuws. Het goede nieuws is dat u nog een jaar te leven hebt. Het slechte nieuws is dat ik u al elf maanden probeer te bereiken”.
De Monitor stelt vast dat ons land nog steeds een lage middenmoter is als kenniseconomie en da
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.