ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Wasmachine kan gebruiksvriendelijker
Nieuws | de redactie
24 november 2006 | Het design van een wasmachine ziet er grotendeels hetzelfde uit als vijftig jaar geleden: een witte doos met het midden van de opening zo’n 60 cm boven de vloer. Dat is ergonomisch niet handig en zorgt ervoor dat ouderen niet meer thuis de was kunnen doen. Volgens onderzoeker drs. Nicole Busch (TU Delft) is dit probleem met enkele aanpassingen te verminderen.
Een belangrijk onverwacht resultaat van haar promotie-onderzoek was het feit dat één openingshoogt
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.