ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Stapelen in wetenschapsloopbaan ter discussie
Nieuws | de redactie
12 december 2006 | Helen de Hoop, voorzitter van de wetenschappersvakbond VAWO, is niet content met het manifest dat op het VSNU-café wordt bekend gemaakt: “Het gebeurt nu al zeer regelmatig dat fantastische wetenschappers het verzoek krijgen om toch alsjeblieft even 6 maanden wat anders te gaan doen, zodat universiteiten ze daarna weer netjes volgens de CAO zes jaar lang op tijdelijke contracten in dienst kunnen houden. Universiteiten vertikken het om die onderzoekers een aanstelling voor onbepaalde tijd te geven, al zijn ze nog zo succesvol.”
De universiteiten willen het stapelen van tijdelijke contracten tegengaan, maar volgens de VAWO bepe
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.