3TU wil in Europese topliga
Nieuws | de redactie
8 februari 2007 | De openingsmuziek was eigenaardig gekozen: Boris Godunov van Moessorgski, de opera over de ondergang van een tsaar met bloed aan zijn handen. Maar de officiële presentatie van de 3TU-federatie zette verder een krachtige toon van onderling vertrouwen en ambitie. "Ons potentieel is groot: 5300 wetenschappers en 30.000 studenten. Elk van ons staat in Europa hoog in de rankings, samen moeten wij in de top 10 van de Europese universiteiten komen. Dat moet kunnen," stelde voorzitter Van Luijk.
Van Luijk wees er op dat in de universitaire wereld de echte consequenties van de revolutionaire ver
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Zelfregie is noodzaak, anders vullen politici en de Onderwijsinspectie dat gat’
Linkse coalitie komt met plan om 1,6 miljard aan onderwijsbezuinigingen terug te draaien
‘Het zelfregie-bod is gebaseerd op politieke druk, niet op visie’
Aanleren verpleegkundige vaardigheden gebaat bij complexere oefenomgeving
Lectoraten moeten steeds vaker achter het geld aanlopen, waarschuwen lectoren
