Chang grijpt nieuwe kans
Nieuws | de redactie
21 maart 2007 | De commissie-Chang, die advies gaf over de dynamisering van het onderzoek en wetenschapsbeleid, heeft bij de publicatie van het regeerakkoord een eigen, niet publieke analyse opgesteld voor de nieuwe bewindslieden. Naast hulde voor de lijn in het akkoord geven Chang c.s. kritische beschouwingen, met name over de onveranderde toewijzing van de aardgasgelden. Een slechte aanpak vinden zij dit en daarom “ligt het ons inziens in de rede om de M€300-gelden (volgens ons voor NWO) en het deel uit de M€1.000- gelden voor de universiteiten met zo min mogelijk etiketten, boodschappen en partner-verplichtingen op te tuigen.” De commissie is vlijmscherp over de aanpak via de zogeheten ‘smartmix-aanvragen.’
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Het hbo als pamperparadijs’
Universiteiten willen vrijstelling van Wet open overheid (Woo)
Mbo-stapelaars op universiteit willen waardering, geen stigmatiserende betutteling
Radboud Universiteit roept de politiek op om te stoppen met bezuinigen
‘Academische vrijheid is geen vrijbrief voor wangedrag tegen promovendi’
