ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Ingreep in accreditering in USA
Nieuws | de redactie
13 april 2007 | De kwaliteitszorg en accreditering in de USA gaan op de schop. De minister van Onderwijs komt met voorstellen tot nieuwe regelgeving om de toetsorganen te dwingen meer inhoudelijke overwegingen en criteria toe te passen bij de beoordeling van HO-aanbod.
Er komt “a set of proposed regulatory changes that would require accrediting agencies to
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.