ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Harry Koopman vertrekt bij Avans
Nieuws | de redactie
22 februari 2008 | De generatie krachtige HBO-bestuurders van het eerste uur is duidelijk op weg naar de uitgang. Na Elbers en Verbraak zou nu ook Avans-chef Harry Koopman vertrekken. Dat dit daags na de opening van zijn juridische faculteit door minister Hirsch Ballin gebeurt, kan geen toeval zijn. Een echte bestuurder kondigt zijn vertrek aan op zijn finest hour.
Avans is in de tijd dat Koopman voorzat uitgegroeid van een verzameling kleine regiohogescholen in W
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.