Water als kans
Nieuws | de redactie
13 februari 2008 | "Nederland is nog steeds een van de belangrijkste spelers op het gebied van water- en deltatechnologie. Het wonen en werken in de beneden de almaar stijgende zeespiegel gelegen Randstedelijke delta vergt steeds meer technische en andere kennis. Om in de toekomst een internationale rol te kunnen blijven spelen moet de puur technische deltakennis, die het water buiten de deur houdt, worden gecombineerd met kennis van nieuwe, klimaatsbestendige en duurzame vormen van wonen, werken en mobiliteit in een delta". Dit schrijft Piet Dircke, lector aan de Hogeschool Rotterdam en programmadirecteur van Arcadis, in zijn onderzoeksagenda.
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Hbo-bestuurders krijgen 6,3 procent loonsverhoging, hbo-medewerkers 5 procent
D66 en CDA willen gericht internationale studenten aantrekken en investeren in kennis
WRR: Demografische transitie bedreigt instroom internationale studenten
Arbeidsmarktkansen voor hbo-alumni zien er somber uit, gaat de politiek ingrijpen?
‘Academische vrijheid in Nederland onder druk van zowel links als rechts’
