Damrak en Nieuw-West krijgen studenten op bezoek
Nieuws | de redactie
26 maart 2008 | Waar de gemeente niet uit komt, gaan Amsterdamse studenten aan de slag. Op vier plekken in de hoofdtad moeten zij onorthodoxe oplossingen vinden voor weerbarstige problemen als de niet altijd koosjere horeca op het Damrak. De vroegere gemeentesecretaris van de stad, Erik Gerritsen, treedt op als de 'kennisambassadeur' van de UvA voor dit soort projecten, de 'hoofdpijndossiers' waar hij zelf voorheen mee worstelde met zijn medewerkers.
“Het is de bedoeling dat studenten niet alleen kijken wat er mis is, maar ook een oplossing ve
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
UU-rector verdedigt podium voor Baudet: “Onze plicht om ons dit op de hals te halen”
Hbo-master internationaliseert, hbo-bachelor mbo’iseert
Universiteit Maastricht wacht niet op WIB en UNL en komt met aangescherpt taalbeleid
Instroom wo sterker gedaald dan OCW voorspelde
“We moeten ons radicaal verzetten tegen de systematische aanval op wetenschap”
