Excellentie op HO-agenda
Nieuws | de redactie
9 april 2008 | Volgens de de OESO-review over het Nederlandse hoger onderwijs krijgen studenten in Nederland value for money, maar ook niet meer dan dat. Ingrid Wijgh van de Inspectie Hoger Onderwijs schrijft dat dit "zelfgenoegzaamheid in de hand kan werken. Er is te weinig aandacht voor diversificatie en specialisatie. Dat wordt mede in de hand gewerkt door het feit dat de studenten geen echte markt vormen; klantgerichte diversiteit is geen punt van aandacht voor de universiteiten. Het financierings- en aannamebeleid werkt excellentie en diversiteit tegen."
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Het hbo als pamperparadijs’
Universiteiten willen vrijstelling van Wet open overheid (Woo)
Mbo-stapelaars op universiteit willen waardering, geen stigmatiserende betutteling
Radboud Universiteit roept de politiek op om te stoppen met bezuinigen
‘Academische vrijheid is geen vrijbrief voor wangedrag tegen promovendi’
