ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Nijmegen te weinig kosmopolitisch
Nieuws | de redactie
3 juli 2008 | De Radboud Universiteit moet internationaler worden, want de buitenlandse wetenschappelijke medewerkers namen veel te weinig toe. Hun aandeel steeg van 10 % in 2005 naar 13 % vorig jaar. Collegevoorzitter De Wijkerslooth noemt dit zonder meer ‘een tekortkoming”.
Een internationale wetenschappelijke staf is belangrijk om de positie van de Radboud Universiteit al
Alleen de koppen lezen, maar de informatie missen? Voor € 450, - per jaar krijgt u onbeperkt toegang tot het platform en ontvangt u iedere week een nieuwsbrief!
Het is mogelijk dat de organisatie waaraan u bent verbonden, een collectief abonnement heeft.
Hier kunt u zien of uw werkgever al een collectief abonnement heeft. In dat geval kunt u zich kosteloos registeren.