‘Practice what you preach’
Nieuws | de redactie
27 augustus 2008 | De VSNU/HBO-raad van de hele wereld heeft een nieuwe voorzitter, Juan Ramon de la Fuente. De ochtend na zijn overwinning – met 75% van de stemmen uit 118 landen - op het IAU-congres in Utrecht sprak hij met ScienceGuide. Zo wil hij het glazen plafond in het HO concreet gaan doorbreken. “Mijn aanpak is dat wij als universiteiten bij grote thema’s als diversiteit en tolerantie moeten praktiseren wat we prediken. Wat dat betreft ben ik nogal pragmatisch ingesteld, ja”.
Psychiater Juan Ramon de la Fuente kent het hoger onderwijs wereldwijd als weinig and
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Professional Doctorate in hbo heeft scherpere richtlijnen en eisen nodig’
‘Formatief toetsen presentatievaardigheden kan door AI, als docent maar kaders stelt’
In Zeeland verzetten kennispartners de bakens rond klimaatadaptie: “Geen tijd te verliezen”
Delftse onderzoekers uiten grote zorgen over verbreken banden met fossiele industrie
Schaduw-IT groeit in hoger onderwijs door illegale software en onveilige apparaten
