Nevenfuncties WO blijven controversieel
Nieuws | de redactie
28 januari 2009 | De Kamer wil weten waarom verschillende universiteiten nevenfuncties van hoogleraren toch niet volledig openbaar willen maken. SP'er Jasper van Dijk vraagt met name naar de technische universiteiten, Maastricht, Groningen en Wageningen. "Wat gaat u ondernemen om deze openheid alsnog te bereiken, aangezien u van mening bent dat dit vóór 1 januari 2009 gerealiseerd moest zijn?"vraagt hij minister Plasterk.
1Wat is uw oordeel over het bericht “niet alle hoogleraren maken bijbaantjes openbaar”?2
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Zelfregie is noodzaak, anders vullen politici en de Onderwijsinspectie dat gat’
Linkse coalitie komt met plan om 1,6 miljard aan onderwijsbezuinigingen terug te draaien
‘Het zelfregie-bod is gebaseerd op politieke druk, niet op visie’
Aanleren verpleegkundige vaardigheden gebaat bij complexere oefenomgeving
Lectoraten moeten steeds vaker achter het geld aanlopen, waarschuwen lectoren
