Tweede Maasvlakte vereist veel meer kennisinput
Nieuws | de redactie
22 januari 2009 | Bij de opening van de tweede Maasvlakte in 2013 wordt een ernstig tekort aan voldoende hoog opgeleid personeel gezien. Namens de Rotterdamse havenondernemers drukte Wim van Sluis lector Frits Blessing (HR) maandag op het hart hiermee met voorrang en krachtig aan de slag te gaan: "Frits, je moet onze studenten nu gaan opleiden, want over 4 jaar hebben we ze nodig".
In het Rotterdamse WTC vond het jaarlijkse diner plaats van Deltalinqs, de club die de belangen van
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Zelfregie is noodzaak, anders vullen politici en de Onderwijsinspectie dat gat’
Linkse coalitie komt met plan om 1,6 miljard aan onderwijsbezuinigingen terug te draaien
‘Het zelfregie-bod is gebaseerd op politieke druk, niet op visie’
Aanleren verpleegkundige vaardigheden gebaat bij complexere oefenomgeving
Lectoraten moeten steeds vaker achter het geld aanlopen, waarschuwen lectoren
