ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Yes, we kunnen dat ook!
Nieuws | de redactie
11 februari 2009 | Volgens Eveline Weenink, adviseur diversiteitsbeleid van de Universiteit Utrecht, kunnen Nederlandse instellingen veel leren van het McNair Scholars program. Zij ging mee met ECHO op werkbezoek in Chicago en kwam enthousiast terug met ideeën die de instroom van allochtone studenten in de wetenschap moeten bevorderen. Op ScienceGuide doet ze uit de doeken hoe zij hier met andere universiteiten mee aan de slag gaat.
Naast inspiratie door gesprekken met tientallen betrokken medewerkers en ambitieuze scholieren en st
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.