ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Lichtpaden contra recessie
Nieuws | de redactie
9 maart 2009 | De ‘lichtpaden’ via glasvezelnetten gaan de benutting van internet voor kennis en de dagelijkse dingen omwentelen. De wereld kent nu 2,5 miljard internetters , 4,1 miljard mobiele bellers en 700 mln gsm’s zit al een browser. Prof. Jaap van Till (Delft en HAN-lector) werkt aan de omslag wereldwijd en de kansen voor Nederland daarbij.
Op zijn seminar aan de HAN over de ‘geo-shift’ in de technologie en economie vertelde Van Till a
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.