ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Gat half miljard dreigt
Nieuws | de redactie
7 april 2009 | Het hbo blijft zeer beducht voor extra bezuinigingen op hoger onderwijs. Zowel de pensioenpremies als het aantal studenten zouden door de crisis fors meer gaan kosten, in totaal ruim € 500 mln.
In een brief aan de Kamer geeft de HBO-raad zijn berekeningen van de dreigende aanslagen op het HO-b
Alleen de koppen lezen, maar de informatie missen? Voor € 450, - per jaar krijgt u onbeperkt toegang tot het platform en ontvangt u iedere week een nieuwsbrief!
Het is mogelijk dat de organisatie waaraan u bent verbonden, een collectief abonnement heeft.
Hier kunt u zien of uw werkgever al een collectief abonnement heeft. In dat geval kunt u zich kosteloos registeren.