HBO-student in PvdA-top

Nieuws | de redactie
29 juni 2009 | Wie zei dat er geen hbo-studenten te vinden zijn voor besturen? Mohammed Mohandis, HU-student communicatiemanagement, is gekozen tot voorzitter van de Jonge Socialisten. Hij won 73 % op het congres van de PvdA-jongeren.

In zijn speech riep Mohammed de PvdA op om zich niet gek te laten maken door D66 en de PVV -bien étonnés de se trouver ensemble- maar er naar te streven dat mensen weer hoop en optimisme vinden.

Mohandis is al lid van de gemeenteraad in Gouda voor de PvdA en richtte daar enkele jaren geleden een JS-afdeling op. In 2005 werd hij landelijk bestuurslid.

Dinsdag 30 juni hoopt hij af te studeren. ‘Ik heb een 9 voor mijn stage en een goede afstudeerscriptie geschreven. Dat zit wel goed’, zegt hij op de site van zijn hogeschool. De scriptie gaat over de effectiviteit van overheidscommunicatie in aandachtswijken. Eberhard van der Laan, let op je tellen.



«
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
ScienceGuide is bij wet verplicht je toestemming te vragen voor het gebruik van cookies.
Lees hier over ons cookiebeleid en klik op OK om akkoord te gaan
OK