ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Hippocrates voor MBA’ers
Nieuws | de redactie
7 september 2009 | Economische wetenschappers en hun studenten moeten zich fundamenteel bezinnen op wat de crisis hen leert, ook moreel. Op Harvard is zelfs een formele erecode en beroepseed voor MBA-alumni in de maak. Herman Wijffels, Kees Koedijk en Lans Bovenberg gaven hier voorzetten voor tijdens het symposium rond het nieuwe boek ‘De balans van Bovenberg’
Een gedragswetenschapRuud Lubbers zei bij binnenkomst in de zaal voor dezebijeenkomst, getiteld R
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.