ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Nieuwsflits – HO onder vuur
Nieuws | de redactie
29 september 2009 | De eerste namen in Plasterk's HO-stelselcommissie zijn bekend. ScienceGuide bericht wie erin zitten en wie niet. Tevens leest u hier meer over lectoren en sf onder vuur, en de kennisinvesteringen van Zweden
Nieuwsflits ScienceGuide – HO onder vuurStroomversnelling in HO-beleidCees Veerman was tweede
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.