ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Nieuwsbrief 7 oktober
Nieuws | de redactie
7 oktober 2009 | Tijdens de week van de Nobelprijsuitreikingen lijdt oud-winnaar Steven Chu een pijnlijke nederlaag in het Congres. Ondertussen schetst lector Jos Walenkamp hoe het HO met de 3e wereld moet omgaan.
Nieuwsbrief ScienceGuide – oktober 2009, nummer35Onderwijsnieuws“We moeten geen kwaad do
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.