Wetsus start lectoraten
Nieuws | de redactie
6 oktober 2009 | Het toptech instituut voor watertechnologie Wetsus gaat met een reeks hogescholen en bedrijven een reeks lectoren aan het werk zetten. Naast R&D wil men nadrukkelijk ook praktijkgericht onderzoek en onderwijsvernieuwing van PO tot en met HBO in gang zetten. De NHL, Zeeland, Saxion en HAS zijn de partners daarbij.
Wetenschappelijk directeur prof Cees Buisman vertelde aanScienceGuide dat met de nieuwe reeks lector
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
“PVV met hun rancune is weg, waarom blijven bezuinigingen op onderwijs dan staan?”
‘Universiteiten maken zelf van het Engels iets elitairs’
Terwijl wetenschappelijk publicatielandschap wereldwijd verandert, kiest Nederland status quo
‘De Oudheidkunde vernieuwt zich’
“Niet uitspreken voor academische vrijheid maakt medeplichtig aan aanvallen erop”
