Meer toezicht op gasthoogleraarschap
Nieuws | de redactie
16 november 2009 | Het CvB van de Erasmus Universiteit heeft lering getrokken uit de kwestie-Ramadan. Het toezicht op de gasthoogleraarschappen moet beter, want “we hebben destijds niet alle gevolgen van het aanbod van de gemeente overzien”, zo geeft rector Henk Schmidt toe.
Het gedwongen vertrek van professor Tariq Ramadan alsgasthoogleraar aan de Erasmus Universiteit deze
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Lectoraten moeten steeds vaker achter het geld aanlopen, waarschuwen lectoren
Nederland onderschat baten internationalisering door gebrekkige stayrate-metingen
Citatiebias remt loopbanen vrouwelijke wetenschappers, waarschuwt Delftse onderzoeker
Kies Europa, horen Amerikaanse wetenschappers – maar wie gaat dat betalen?
‘Laat praktijkonderzoekers het gat tussen wetenschap en samenleving dichten’
