Verleden legt hypotheek op toekomst
Nieuws | de redactie
26 november 2009 | Hogescholen moeten zuinig aan doen en kijken bezorgd naar wat Plasterk van plan is. Nu rendementen dalen, moet bijvoorbeeld Windesheim snijden. De hogeschool is nog in gesprek met de VU en Flevoland over verdeling van kosten, zoals die voor de plannen in Almere. De Apeldoornse politiek vindt bovendien dat Windesheim, HAN en Saxion moeten betalen voor de mislukking van 'Kenloo'.
De eerste begroting die Albert Cornelissen alsbestuursvoorzitter van Windesheim presenteert, doet pi
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
UU-rector verdedigt podium voor Baudet: “Onze plicht om ons dit op de hals te halen”
Hbo-master internationaliseert, hbo-bachelor mbo’iseert
Universiteit Maastricht wacht niet op WIB en UNL en komt met aangescherpt taalbeleid
Instroom wo sterker gedaald dan OCW voorspelde
“We moeten ons radicaal verzetten tegen de systematische aanval op wetenschap”
