Hoe Drenthe een kenniseconomie wordt
Nieuws | de redactie
26 januari 2010 | Hogescholen en provincies trekken naar elkaar toe om samen de transitie naar een kenniseconomie te maken, zeker daar waar de bevolkingskrimp gaat tellen. ScienceGuide sprak hierover met gedeputeerde Janny Vlietstra van de provincie Drenthe. 'In dit soort gevallen moet je niet alleen naar je eigen provincie kijken, je moet het iets breder trekken.’
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Rianne Letschert, bestuurder met opvattingen, wordt OCW-minister
De NVAO noemt het institutioneel beton: waarom transdisciplinair onderwijs vaak vastloopt
“Jarenlange collega en vriend”: hoe onafhankelijk moet toezicht aan universiteit zijn?
Politieke onzekerheid rondom minderheidscoalitie werpt schaduw over onderwijsinvesteringen
Kabinet-Jetten gaat met 1,5 miljard bezuinigingen op onderwijs en wetenschap terugdraaien
