Onderzoek naar onderwijs meer relevant
Minister Plasterk en NWO-voorzitter Jos Engelen hebben ditconvenant ondertekend om de samenwerking op gebied vanonderwijsonderzoek – het wetenschappelijke onderzoek over hetonderwijs – een impuls te geven. De nieuwe afspraken zijn gerichtop versterking van het NWO-onderwijsonderzoek door meer samenhangen afstemming.
De nieuwe afspraken stellen de Programmaraad voor hetOnderwijsonderzoek beter in staat om de samenhang en afstemmingtussen de verschillende NWO-programma’s en bijvoorbeeld deactiviteiten van de Landelijke Pedagogische Centra tebevorderen.
Versterking betekent ook meer relevantie voor beleid en praktijk.Een jaarlijks overleg met de sectororganisaties van het onderwijsmoet bijdragen aan meer praktijkrelevantie van de te onderzoekenvragen.
Meest Gelezen
PVV de grootste partij: grote gevolgen voor hoger onderwijs
‘Verplicht Nederlandstalig hoger onderwijs raakt ook Nederlandse studenten’
Duitsland wil het hoger onderwijs en de wetenschap verder internationaliseren
CDA en NSC botsen over internationale studenten
‘Toekomstige minister, geef docenten ruimte voor onderwijsinnovatie’
