Plasterk deed wat hij beloofde
Nieuws | de redactie
22 februari 2010 | Het moet bitter zijn à la Annette Nijs voortijdig op OCW te stranden. Ronald Plasterk verlaat de Hoftoren in mineur, terwijl de bouwputten van zijn beleid met vorstverlet stilgelegd zijn. Hij was zo bitter gestemd, dat hij in de Ministerraad een ongekend felle aanval deed op de premier toen deze zijn collega’s gelegenheid gaf tot een persoonlijk woord van afscheid. “Hij ging helemaal los,” heet het.
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Hbo-bestuurders krijgen 6,3 procent loonsverhoging, hbo-medewerkers 5 procent
D66 en CDA willen gericht internationale studenten aantrekken en investeren in kennis
WRR: Demografische transitie bedreigt instroom internationale studenten
Arbeidsmarktkansen voor hbo-alumni zien er somber uit, gaat de politiek ingrijpen?
PTvT-voorzitter Beatrice Boots overleden
