Succesverhaal achter de dijken en schermen
Nieuws | de redactie
24 februari 2010 | “Amerikanen zijn stinkjaloers op ons vanwege SURFnet, het nationale research en educatie netwerk hier in Nederland.” Dat blijkt uit het boek van Gordon. S. Cook, uitgever van het ‘Cook Report on Internet’, dat vorige week uitkwam bij de start van het GigaPort-3 project. Het SURFnet, met ook daaraan verbonden de derde mainport AMS-IX en Netherlight, “is wereldberoemd. Behalve in Nederland zelf”, aldus ir. Jaap van Till in zijn recensie van dit boek.

Bezielde kernvoorzieningDat is minister Plasterk ook opgevallen toen hij inWashington op een bijeenk
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
“PVV met hun rancune is weg, waarom blijven bezuinigingen op onderwijs dan staan?”
‘Universiteiten maken zelf van het Engels iets elitairs’
Terwijl wetenschappelijk publicatielandschap wereldwijd verandert, kiest Nederland status quo
‘De Oudheidkunde vernieuwt zich’
“Niet uitspreken voor academische vrijheid maakt medeplichtig aan aanvallen erop”
