ScienceGuide staat voor verdieping. Dit is het platform waar de actualiteit en achtergrond elkaar ontmoeten op een inhoudelijke en doordachte wijze. Onder het uitklapteken vind je dus een toelichting, geheugensteun of voetnoot die de redactie of de auteur toevoegt. Dit doen wij om ervoor te zorgen dat wij in onze artikelen grondig en gedetailleerd in kunnen gaan op belangrijke details, zonder de lezer kwijt te raken.
Met hbo-techniek gaat het de goede kant op
Nieuws | de redactie
25 mei 2010 | In de HBO-raad beheert Paul van Maanen, voorzitter Hogeschool Leiden, de portefeuille ‘techniek’. Die sector had het niet makkelijk: krimp, vergrijzing, isolement. Nu lijkt een keer ten goede te komen. Van Maanen vertelt over de “wat zurige sfeer” die lange tijd heerste, zijn strijd tegen de ‘groenpluk’ van mbo’ers en de snel veranderende eisen vanuit de kennisrevolutie aan “mensen die én de toepassingen praktisch weten op te pakken én met de prof kunnen praten over hoe hun vak op de snijvlakken zich ontwikkelen gaat.”
Het stimuleren van de bètatechnische oplossingen in het hboging niet meteen over rozen. Inmiddels l
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.