Neandertalers genetisch ontleed
Nieuws | de redactie
7 mei 2010 | Het genoom van de Neandertaler is ontleed. Voor het eerst kennen we zo de 'structuur' van een oermens van voor onze soort. Er blijken opvallende verschillen met de dna-structuur van de moderne mens te zijn. "These significant findings may, in fact, hold the key to understanding our human identity," aldus de onderzoekers
Using pill-sized samples of bone powder from three Neandertalbones, a global team of scientists incl
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Zelfregie is noodzaak, anders vullen politici en de Onderwijsinspectie dat gat’
Linkse coalitie komt met plan om 1,6 miljard aan onderwijsbezuinigingen terug te draaien
‘Het zelfregie-bod is gebaseerd op politieke druk, niet op visie’
Aanleren verpleegkundige vaardigheden gebaat bij complexere oefenomgeving
Lectoraten moeten steeds vaker achter het geld aanlopen, waarschuwen lectoren
