Verkiezingstijden in beeld
Nieuws | de redactie
3 juni 2010 | Op Verkiezingstijden.nl vindt u in deze politieke hoogtijdagen en de komende formatie alles over 27 naoorlogse Nederlandse kabinetten. Het is een website met interactieve tijdlijn gevuld met historisch audiovisueel materiaal. Nachten van Schmelzer en Wiegel, de jenevercrisis, Winny de Jong, rococoteksten van Dries van Agt, Jo Ritzen die het de Kamer natuurlijk best allemaal nog eens wil uitleggen, het kan zo kleurrijk niet of de beelden vindt u daarop.

Het Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid en NationaalArchief/Spaarnestad Photo selecteerden een
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
“PVV met hun rancune is weg, waarom blijven bezuinigingen op onderwijs dan staan?”
‘Universiteiten maken zelf van het Engels iets elitairs’
Terwijl wetenschappelijk publicatielandschap wereldwijd verandert, kiest Nederland status quo
‘De Oudheidkunde vernieuwt zich’
“Niet uitspreken voor academische vrijheid maakt medeplichtig aan aanvallen erop”
