Sterken nieuwe rector magnificus RUG
Nieuws | de redactie
1 juli 2010 | Elmer Sterken volgt op 1 maart 2011 Frans Zwarts op als rector magnificus van de Rijksuniversiteit Groningen. Dit heeft de Raad van Toezicht van de RUG besloten. Sterken is decaan van de Faculteit Economie en Bedrijfskunde en was visiting professor in de VS, Duitsland en Japan. Lees op ScienceGuide over zijn visie op de troonrede en zijn Olympische rekenmodellen.

Sterken pleitte in 2009 voor het tonen van “daadkracht door alskabinet in te zetten op een ken
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
“PVV met hun rancune is weg, waarom blijven bezuinigingen op onderwijs dan staan?”
‘Universiteiten maken zelf van het Engels iets elitairs’
Terwijl wetenschappelijk publicatielandschap wereldwijd verandert, kiest Nederland status quo
‘De Oudheidkunde vernieuwt zich’
“Niet uitspreken voor academische vrijheid maakt medeplichtig aan aanvallen erop”
