Het lectoraat 2.0
Nieuws | de redactie
25 augustus 2010 | Wat is de toekomst van de lector? Hoe maakt hij praktijkgericht onderzoek waar? Op het Facta-congres 'het lectoraat 2.0' op 23 september spreken de toppers in dit vak en opinieleiders als Ron Bormans over de nieuwe kansen voor de kennisfactor in het HBO. En ScienceGuide en ISO huldigen 'de Lector van het Jaar 2010'!
Op deze studiedag wordt er door docenten, onderzoekers,studenten, lectoren en bestuurders gezocht na
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Hbo-master internationaliseert, hbo-bachelor mbo’iseert
UU-rector verdedigt podium voor Baudet: “Onze plicht om ons dit op de hals te halen”
Instroom wo sterker gedaald dan OCW voorspelde
Universiteit Maastricht wacht niet op WIB en UNL en komt met aangescherpt taalbeleid
“We moeten ons radicaal verzetten tegen de systematische aanval op wetenschap”
