Zondeval, bekostiging en hypocrisie
Nieuws | de redactie
25 augustus 2010 | "Als kleine jongen verbaasde ik me over het verhaal over de zondeval uit Genesis, het eerste Bijbelboek," vertelt Olchert Brouwer nu hij met een kritisch oog kijkt naar 'verlichte examentrajecten' in het HBO. Wat is daar echt aan de hand? "Door van de fraai ogende, maar door God verboden vruchten van de ‘boom van kennis van goed en kwaad’ te eten, wekten Eva en Adam zijn toorn op en werden uit het paradijs verdreven."

Mijn verbazing betrof het feit, dat God zélf die verboden boomin de Hof van Eden had geplaatst. Dat
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
VVD en Bruins botsen hard over sturing in het hoger onderwijs
Essays schrijven met ChatGPT lijkt leervaardigheid studenten te schaden
Wetenschappers geven negen argumenten om banden met Israëlische instellingen te verbreken
Het is zinvol om als universiteit jaarlijks meer dan honderd persberichten te versturen
“PVV met hun rancune is weg, waarom blijven bezuinigingen op onderwijs dan staan?”
