Veel projecten, weinig beleid
Nieuws | de redactie
9 september 2010 | Lerarenopleidingen doen van alles om culturele diversiteit een plek te geven, maar vaak zo ad hoc dat ze niet erg lerende organisaties worden. ScienceGuide sprak met Miranda Grootscholte en Rubina Boasman van het Sectorbestuur Onderwijsarbeidsmarkt (SBO) naar aanleiding van het rapport Promoteams, taalmentoring en interculturele competenties. Dit rapport is meer gericht op het werven en opleiden van allochtone studenten voor de lerarenopleiding.
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
'In verdeelde samenleving is concept van universiteit steeds lastiger uit te leggen'
'Rapport-Wennink is een routekaart zonder weg’
Gerichte ondersteuning in eerste studiefase kan kansenongelijkheid universiteiten verkleinen
‘Gamificatie en het verlies van ethiek’
Open Science beleid NWO zet bepaalde alfa- en gamma’s op achterstand
