Versoberd pensioen raakt werkinzet
Nieuws | de redactie
20 september 2010 | Het versoberen van de pensioenrechten in 2006 heeft een negatief effect gehad op de gezondheid en het welzijn van werknemers. Ook nam de werkinzet af. Deze factoren mogen volgens UM-promovendus Raymond Montizaan niet ontbreken in het AOW-debat. “Er wordt altijd gekeken naar hoeveel mensen langer doorwerken, maar de vraag hóe ze dat doen, is minstens zo relevant.”
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Het hbo als pamperparadijs’
Universiteiten willen vrijstelling van Wet open overheid (Woo)
Mbo-stapelaars op universiteit willen waardering, geen stigmatiserende betutteling
Radboud Universiteit roept de politiek op om te stoppen met bezuinigen
‘Academische vrijheid is geen vrijbrief voor wangedrag tegen promovendi’
