Kennis delen over beweging
Nieuws | de redactie
31 januari 2011 | Door toenemende gezondheidsklachten vanwege orthopedische, traumatologische, sport en arbeid gerelateerde letsels wordt de druk op de gezondheidszorg groter. Dat vraagt om efficiënte zorg en hulpverlening. Beroepsverenigingen hebben daarom een convenant getekend, waaruit nieuw lectoraal onderzoek voortkomt.

Op 17 februari 2011 vindt in dit verband de installatie plaatsvan het lectoraat Musculoskeletale Rev
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Zelfregie is noodzaak, anders vullen politici en de Onderwijsinspectie dat gat’
Linkse coalitie komt met plan om 1,6 miljard aan onderwijsbezuinigingen terug te draaien
‘Het zelfregie-bod is gebaseerd op politieke druk, niet op visie’
Aanleren verpleegkundige vaardigheden gebaat bij complexere oefenomgeving
Lectoraten moeten steeds vaker achter het geld aanlopen, waarschuwen lectoren
