Krimp als kans tot innovatie
Nieuws | de redactie
3 maart 2011 | Hoe kunnen ook hogescholen en universiteiten inspelen op de demografische krimp? Om goed en voldoende onderwijs te kunnen blijven aanbieden, wordt samenwerking tussen instellingen wezenlijk, maar de regelgeving biedt weinig ruimte. Minister Van Bijsterveldt gaat in krimpregio’s ruimte bieden voor experimenten.

Daarbij worden PO, VO, MBO en HO uitgedaagd met eigenoplossingen en nieuwe samenwerkingsvormen en -p
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
“PVV met hun rancune is weg, waarom blijven bezuinigingen op onderwijs dan staan?”
‘Universiteiten maken zelf van het Engels iets elitairs’
Terwijl wetenschappelijk publicatielandschap wereldwijd verandert, kiest Nederland status quo
‘De Oudheidkunde vernieuwt zich’
“Niet uitspreken voor academische vrijheid maakt medeplichtig aan aanvallen erop”
