OCW herstelt herstel van kwaliteit
Nieuws | de redactie
25 maart 2011 | Staatssecretaris Zijlstra is zelden zo openlijk geprezen tijdens een conferentie over hoger onderwijs als door NVAO-voorzitter Karl Dittrich. Bij het seminar over de researchmaster onderstreepte Dittrich hoe goed de recente stap van OCW was ten aanzien van de herstelperiode bij de kwaliteitsborging. “Dit maakt dat panels gewoon scherp durven te zijn.”
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Hbo-bestuurders krijgen 6,3 procent loonsverhoging, hbo-medewerkers 5 procent
D66 en CDA willen gericht internationale studenten aantrekken en investeren in kennis
WRR: Demografische transitie bedreigt instroom internationale studenten
Arbeidsmarktkansen voor hbo-alumni zien er somber uit, gaat de politiek ingrijpen?
‘Academische vrijheid in Nederland onder druk van zowel links als rechts’
