Een Veerman voor de Arabische wereld
Nieuws | de redactie
27 juni 2011 | Hoe moet het hoger onderwijs in de Arabische wereld verder, na de omwentelingen? Prof. Philip G. Altbach, de chef van het Center for Higher Education aan Boston College, analyseert een lijdend HO op zoek naar nieuw beleid, nieuw profiel en nieuw geld. "Politicians prefer 'parking' students in university instead of sending them to the job market where they stay unemployed."

The Arab Spring swept dictators out of office inTunisia and Egypt, resulted in a civil war
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Zelfregie is noodzaak, anders vullen politici en de Onderwijsinspectie dat gat’
Linkse coalitie komt met plan om 1,6 miljard aan onderwijsbezuinigingen terug te draaien
‘Het zelfregie-bod is gebaseerd op politieke druk, niet op visie’
Aanleren verpleegkundige vaardigheden gebaat bij complexere oefenomgeving
Lectoraten moeten steeds vaker achter het geld aanlopen, waarschuwen lectoren
