Het vertrouwen in media
Nieuws | de redactie
10 juni 2011 | Media spelen een belangrijke rol bij het communiceren van vertrouwen. Maar wie of wat bepaalt of een medium betrouwbaar is? Het UU-symposium 'Trust and Emerging Media' belicht de relatie tussen media en vertrouwen in de voorbije 2000 jaar, van papyrus tot pixels.

Het blijkt dat discussies over media en vertrouwen al spelensinds de oudheid en sindsdien nooit meer
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Lectoraten moeten steeds vaker achter het geld aanlopen, waarschuwen lectoren
Nederland onderschat baten internationalisering door gebrekkige stayrate-metingen
Citatiebias remt loopbanen vrouwelijke wetenschappers, waarschuwt Delftse onderzoeker
Kies Europa, horen Amerikaanse wetenschappers – maar wie gaat dat betalen?
‘Laat praktijkonderzoekers het gat tussen wetenschap en samenleving dichten’
