Waagt Nederland sprong in Russisch businessonderwijs?
Nieuws | de redactie
8 juni 2011 | De MBA-programma’s die business schools wereldwijd aanbieden zijn populairder dan ooit. Uit cijfers van de Graduate Management Admission Council (GMAC) blijkt dat vooral in Rusland de vraag groot is. Dat trekt veel internationale spelers. Waar blijven de Nederlandse onderwijsinstellingen?

Business schools face an ever increasing demand for MBA programs. Data from GMAC showsthat the deman
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Cijferinflatie aan universiteiten neemt toe en maakt diploma’s minder waard
Kamer roept op tot schrappen taaltoets
‘Academische banden zijn al verbroken door Israëlische universiteiten zelf. Nu wij nog’
- ScienceGuide
Afspraken met OCW zijn uitgewist alsof ze nooit hebben bestaan, stelt Tilburg University
