Beter onderwijs is geen sinecure
Nieuws | de redactie
19 juli 2011 | 'Opbrengstgericht werken' lijkt het nieuwe toverwoord in de scholen. Wat betekent dit voor docenten, lerarenopleidingen en overheidsbeleid? Een studie van de UTwente diept kansen en dilemma's uit. "De complexiteit van de volledige realisatie van dit doel moet niet onderschat worden." Wat OCW doet is in elk geval "schitterend."
Het opbrengstgericht werken (OGW -de afko-cultus in onderwijsland is onuitroeibaar!) vereist eensame
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
UU-rector verdedigt podium voor Baudet: “Onze plicht om ons dit op de hals te halen”
Hbo-master internationaliseert, hbo-bachelor mbo’iseert
Universiteit Maastricht wacht niet op WIB en UNL en komt met aangescherpt taalbeleid
Instroom wo sterker gedaald dan OCW voorspelde
“We moeten ons radicaal verzetten tegen de systematische aanval op wetenschap”
