Een mooie eerste stap
Nieuws | de redactie
6 juli 2011 | Jan Anthonie Bruijn schreef het verkiezingsprogramma van Mark Rutte. De liberale onderwijsdenker en -bestuurder analyseert Zijlstra's Strategische Agenda en wijst op "de volgende stappen die echt nodig zijn": 25% kwaliteitsbekostiging, een serieus docentenbeleid in heel het HO, slimmere HBO-toetsing en excellent onderwijs "niet voor 10% maar 100%". En op Europa.

“Ik kijk naar deze hoger onderwijs agenda als een gewone hoogleraar. Je bentdocent op de werkv
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
‘Zelfregie is noodzaak, anders vullen politici en de Onderwijsinspectie dat gat’
Linkse coalitie komt met plan om 1,6 miljard aan onderwijsbezuinigingen terug te draaien
‘Het zelfregie-bod is gebaseerd op politieke druk, niet op visie’
Aanleren verpleegkundige vaardigheden gebaat bij complexere oefenomgeving
Lectoraten moeten steeds vaker achter het geld aanlopen, waarschuwen lectoren
