Hoger onderwijs moet minder uniform
Nieuws | de redactie
2 september 2011 | “Dat is niet de bijdrage die je van de media verwacht”, zo typeerde Alexander Rinnooy Kan de onrust die de media had opgestookt over HBO-land. “De crisissfeer is doorgeslagen” en mag niet over het hele HBO worden uitgesproken, stelde de SER-voorman.

Rinnooy Kan gaf tijdens zijn rede bij de jaaropening van deHogeschool Rotterdam aan getroffen te zij
Om artikelen van ScienceGuide te lezen dient u ingelogd te zijn. Log hier in voor toegang tot artikelen.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Geen medewerker of student van een hoger-onderwijsinstelling? Klik hier om een zakelijk abonnement op maat af te sluiten.
Meest Gelezen
Cijferinflatie aan universiteiten neemt toe en maakt diploma’s minder waard
‘Academische banden zijn al verbroken door Israëlische universiteiten zelf. Nu wij nog’
- ScienceGuide
De docent die de weg wijst, wordt allengs belangrijker in de impulsmaatschappij
Afspraken met OCW zijn uitgewist alsof ze nooit hebben bestaan, stelt Tilburg University
